De kracht
van mensen

Ons team

Filter

Thema

Locatie

Functie

“Teamcoördinator Armoedeverenigingen”

Joke Aerts

Teamcoördinator

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 62

joke.aerts@rimo.be

 

“Ons Centrum”

Elien Aerts

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Leopoldsburg

 

0492 46 07 13

elien.aerts@rimo.be

“Brugteam Tongeren”

Assia Akrifou

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Tongeren

 

0492 15 91 84

assia.akrifou@rimo.be

“Buurtwerk Termien & Vlakveld”

Nicole Baerts

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0497 58 43 65

nicole.baerts@rimo.be

“Café Anoniem”

Geert Berghmans

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 22 44 68

geert.berghmans@rimo.be

“Het Open Poortje in Lummen & Dorpenbeleid in Pelt”

Katalin Blancquaert

Opbouwwerker

Buurten - Sociale Bescherming

Lummen, Pelt

 

0492 25 86 03

katalin.blancquaert@rimo.be

“Week van Verbondenheid & Armoedetoets & Depot Margo”

Linda Bleukx

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Diepenbeek, Hasselt, Limburg

 

0498 88 06 37

linda.bleukx@rimo.be

“Projectcoördinator Buurtgerichte Zorg”

Rudi Bloemen

Teamcoördinator

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder, Pelt

 

0497 58 43 66

rudi.bloemen@rimo.be

“Depot Margo”

Karel Bollen

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Diepenbeek

 

0497 58 43 68

karel.bollen@rimo.be

“Teamcoördinator Wonen”

Heidi Bosselaers

Teamcoördinator

Wonen

Heusden-Zolder

 

0490 41 04 10

heidi.bosselaers@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg & Buurtanalyse”

Karima Boutliss

Opbouwwerker

Buurten - Sociale Bescherming

Halen, Lummen, Maasmechelen

 

0497 58 43 69

karima.boutliss@rimo.be

“Buurtwerk Beverlo”

Liesbeth Brusselaers

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 85

liesbeth.brusselaers@rimo.be

“De Nieuwe Volksbond”

Jade Budeners

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Tongeren

 

0497 58 43 63

jade.budeners@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg”

Katleen Caymax

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hamont-Achel, Pelt, Zutendaal

 

0497 58 43 43

katleen.caymax@rimo.be

“Buurtwerk- en opbouwwerk Bilzen”

Elke Coeimans

Opbouwwerker

Buurten

Bilzen

 

0491 39 78 61

elke.coeimans@rimo.be

“Café Anoniem”

Jolien Coemans

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 46 07 11

jolien.coemans@rimo.be

“Buurtwerk Kolderbos & Genk Centrum”

Femke Croux

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0497 58 43 70

femke.croux@rimo.be

“SOMA”

Lisa De Prins

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

0490 11 31 92

lisa.deprins@rimo.be

“Woonwagenwerk”

Hilde Degol

Opbouwwerker

Wonen

Limburg

 

0497 58 43 86

hilde.degol@rimo.be

“SOMA”

Geert Desmet

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

0497 58 43 71

geert.desmet@rimo.be

“Depot Margo”

Gina Driesen

Projectmedewerker - Secretariaat

Sociale Bescherming

Diepenbeek, Heusden-Zolder

 

0497 58 43 58

gina.driesen@rimo.be

“HR”

Nadine Dupont

Secretariaat

Diepenbeek, Heusden-Zolder

 

0497 58 43 55

nadine.dupont@rimo.be

“Depot Margo & Winkel op Wielen”

Mark Eerdekens

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Diepenbeek

 

0497 58 43 68

mark.eerdekens@rimo.be

“Café Anoniem”

Kim Evraerts

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0491 61 24 19

kim.evraerts@rimo.be

“Teamcoördinator Buurtwerk & Onderwijsopbouwwerk”

Katrien Franssens

Teamcoördinator

Buurten - Onderwijs

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 72

katrien.franssens@rimo.be

“OnderOns”

Liza Gasparini

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Sint-Truiden

 

0492 46 46 41

liza.gasparini@rimo.be

“SOMA”

Inge Gillessen

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

0492 25 85 89

inge.gillessen@rimo.be

“Communicatie”

Bart Gregoor

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0473 65 43 09

bart.gregoor@rimo.be

“Café Anoniem”

Stef Gülbahar

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0499 92 30 99

stef.gulbahar@rimo.be

“Buurtwerk Meulenberg”

Michaël Herbots

Opbouwwerker

Buurten

Houthalen-Helchteren

 

0495 24 04 99

michael.herbots@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg”

Lindsay Hermans

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Oudsbergen, Sint-Truiden

 

0491 39 35 19

lindsay.hermans@rimo.be

“Directieassistent”

Lydia Heynen

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

011 22 21 96

lydia.heynen@rimo.be

“Buurtwerk Meulenberg”

Vera Houben

Opbouwwerker

Buurten

Houthalen-Helchteren

 

0497 58 43 48

vera.houben@rimo.be

“Buurtwerk Waterstraat & Steenveld”

Cetin Ikiz

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0491 61 24 17

cetin.ikiz@rimo.be

“Zakelijk coördinator”

Johnny Jans

Directie

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 54

johnny.jans@rimo.be

“Buurt- en opbouwwerk Bilzen”

Ans Kuenen

Opbouwwerker

Buurten

Bilzen

 

0491 39 85 83

ans.kuenen@rimo.be

“Café Anoniem”

Salvatore Lampariello

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Hasselt

 

0492 15 91 89

salvatore.lampariello@rimo.be

“Onderwijsopbouwwerk”

Diane Lemmens

Opbouwwerker

Onderwijs

Leopoldsburg

 

0497 58 43 44

diane.lemmens@rimo.be

“STEK Beringen & STEK Leopoldsburg”

Wouter Lynen

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Beringen, Leopoldsburg

 

0491 61 24 22

wouter.lynen@rimo.be

“Algemeen Directeur”

Claudia Mellebeek

Directie

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 52

claudia.mellebeek@rimo.be

“SOMA & Trefpunt Armoede”

Conny Mertens

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Limburg, Maasmechelen

 

0497 58 43 84

conny.mertens@rimo.be

“Buurtwerk Beringen-Mijn”

Patrick Moons

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 75

patrick.moons@rimo.be

“Buurt- en opbouwwerk Genk”

Nilüfer Gürsu

Projectmedewerker

Buurten

Genk

 

0499 92 51 05

nilufer.gursu@rimo.be

“Buurt- en opbouwwerk Genk”

Selina op den Buijsch

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0489 09 00 02

selina.opdenbuijsch@rimo.be

“De Nieuwe Volksbond”

Lucrèce Ory

Projectmedewerker - Secretariaat

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder, Tongeren

 

0497 58 43 59

lucrece.ory@rimo.be

“Buurtanalyse Tongeren & Energiek Pelt”

Verdiana Palombo

Opbouwwerker

Buurten

Pelt, Tongeren

 

0493 27 12 31

Verdiana.palombo@rimo.be

“OnderOns & Onderdak”

Nathalie Pirenne

Opbouwwerker

Sociale Bescherming - Wonen

Sint-Truiden

 

0495 24 15 41

nathalie.pirenne@rimo.be

“Buurtwerk Dilsen-Stokkem”

Ester Potargent

Opbouwwerker

Buurten

Dilsen-Stokkem

 

0491 15 05 97

ester.potargent@rimo.be

“Buurtwerk Waterschei”

Emine Sahin

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0491 37 74 09

emine.sahin@rimo.be

“Buurtwerk Kolderbos”

Ivan Sala

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0491 61 24 20

ivan.sala@rimo.be

“Directieassistent”

Karin Schagen

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 53

karin.schagen@rimo.be

“Teamcoördinator Buurten”

Inge Schietecatte

Teamcoördinator

Buurten

Heusden-Zolder

 

0498 13 52 71

inge.schietecatte@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg”

Mara Steegmans

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Herk-de-Stad, Riemst

 

0491 39 13 48

mara.steegmans@rimo.be

“Communicatie”

Geert Swennen

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 46

geert.swennen@rimo.be

“Opbouwwerk Paspoel Anders”

Katrien Swennen

Opbouwwerker

Buurten

Tongeren

 

0497 97 36 72

katrien.swennen@rimo.be

“Onderwijsopbouwwerk”

Greetje Swerts

Opbouwwerker

Onderwijs - Sociale Bescherming

Hasselt, Tongeren

 

0497 58 43 78

greetje.swerts@rimo.be

“Algemeen beleid”

Frederik Vaes

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 80

frederik.vaes@rimo.be

“SOMA”

Daphne Van de Merckt

Projectmedewerker

Sociale Bescherming

Maasmechelen

 

089 77 73 37

daphne.vandemerckt@rimo.be

“OnderOns”

Linda Vandebosch

Projectmedewerker - Secretariaat

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder, Sint-Truiden

 

0497 58 43 57

linda.vandebosch@rimo.be

“Café Anoniem & OnderOns”

Jürgen Vanhees

Opbouwwerker

Sociale Bescherming - Wonen

Hasselt, Sint-Truiden

 

0497 58 43 83

jurgen.vanhees@rimo.be

“Teamcoördinator Depot Margo & Sociale Kruideniers Limburg”

Ann Vanhengel

Teamcoördinator

Sociale Bescherming

Diepenbeek

 

0490 56 50 75

ann.vanhengel@rimo.be

“Teamcoördinator Buurtgerichte Zorg”

Seppe Vanhex

Teamcoördinator

Sociale Bescherming

Limburg

 

0499 92 50 95

seppe.vanhex@rimo.be

“Boekhouding”

Erna Vanhove

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 60

erna.vanhove@rimo.be

“Brede School Beringen”

Lien Vanlangenaeker

Opbouwwerker

Onderwijs

Beringen

 

0492 22 44 69

lien.vanlangenaeker@rimo.be

“Project éénzaamheid”

Laura Vanwezemael

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Heusden-Zolder, Limburg

 

0492 15 91 49

laura.vanwezemael@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg”

Sema Yildiz

Opbouwwerker

Sociale Bescherming

Beringen

 

0497 58 43 79

sema.yildiz@rimo.be

“Algemeen beleid”

Diana Zangari

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0490 56 50 74

Diana.zangari@rimo.be